АвтоМайдан знову зібрався до Януковича додому

Максим Опанасенко
12 січня 2014р. 11:34

Активісти АвтоМайдану, котрі вже стали відомими завдяки "мандрівкам" до осель високопосадовців, знову збираються до резиденції президента Віктора Януковича у Межигір'ї. Про це вони повідомляють у своїй групі в соцмережі Facebook.

"До Народного Віче залишається ще година часу, а на Майдані Незалежності вже зараз важко пересуватися. Дуже багато людей знають про сьогоднішню поїздку до Межигір'я і хочуть їхати, але дуже переживають, що їм не знайдеться місця. Автомобілісти, підтягуйтесь! Європейська площа, 13:00. Провідаємо разом "межигірського хряка"!  Дякую за перепости!" - йдеться в повідомленні.

Напередодні ввечері активісти вже навідувалися сюди. Їм вдалося під'їхати під самі ворота резиденції. Кажуть - правоохоронці просто не чекали на них пізно ввечері. Найбільшою поїздкою до Межигір'я була 29 грудня, коли кілька сотень авто і тисячі людей приїхали сюди, аби висловити свій протест проти побиття людей бійцями "Беркуту", відмови від євроінтеграції України і тієї політики, котру веде президент.

Теги: Київ , Євромайдан