Киян з будинку на Троєщині ледь не отруїв ацетон

Маша Землянська
12 січня 2014р. 17:30

11-го січня мало не отруїлися хімічними речовинами жителі 16-типоверхового житлового будинку по проспекту Маяковсього, 59. В одній з квартир рівень концентрації ацетону в чотири рази перевищив норму.

"За допомогою газоаналізатора «Дозор» та мініекспреслабораторії «Бджілка» рятувальники визначили, що у квартирі дійсно висока концентрація парів ацетону – 800 мг/м3 проти допустимих 200 мг/м3. Під час перевірки помешкання встановлено, що пари ацетону потрапили у квартиру ззовні, адже всередині приміщення джерела забруднення не виявлено. Задля усунення загрози отруєння рятувальники порадили мешканцям квартири провітрити приміщення. На щастя, така концентрація ацетону не є смертельною, проте при довготривалому перебуванні у приміщенні зі значно перевищеною концентрацією парів цієї хімічної речовини мешканці могли пошкодити органи дихання або отруїтися", йдеться в повідомленні рятувальників.

Головне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій просить киян бути обережними у побуті. У зимовий період ризик отруїтися різноманітними речовинами значний, адже часто-густо жителі міста через низькі температури повітря на вулиці аби зберегти тепло в оселі не відчиняють вікна. Радять проводити щоденні систематичні провітрювання помешкання, вологі прибирання. Такі прості заходи можуть зберегти ваше здоров’я та, беззаперечно, допоможуть тримати у чистоті ваш дім.

 

Теги: Київ , Здоров'я