Куди піти з дитиною на тижні

Маша Землянська
13 січня 2014р. 10:59

Куди піти з дитиною на тижні

Якщо Ви ще не вирішили, як провести тиждень – ми підібрали різнопланові заходи, що проходитимуть у Києві.

Понеділок, 13-е січня

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка живих тропічних метеликів "Рай на Землі". Виставка відкрита для відвідування для дітей від 3 років. На виставці можна побачити метеликів з південно-східної Азії та південної Америки . Крім того, відвідувачі можуть побачити і народження нових метеликів. Всього в експозиції виставки знаходиться близько 20 видів і приблизно 70 особин. Також можна буде побачити інші рідкісні види: павуки - птахоїди, імператорські скорпіони, палочники . Є на виставці таргани - кубинський і мадагаскарський шиплячий. Є гігантський африканський равлик. Детальніше про це – можна дізнатися тут.

Вівторок, 14-е січня

В Будинку природи проходить виставка робіт дитячої творчості. Серед експонатів – новорічні та різдвяні композиції, ялинкові прикраси, стилізовані ялинки з різних матеріалів. Ця виставка являється частиною природоохоронної акції «Збережемо ялинку». Одночасно в залі працює постійна виставка акваріумних риб та рослин.

В Національній опері балет Лускунчик. Казкова історія про чарівний світ з магічною музикою Петра Чайковського. Заплановано одразу дві вистави – на 14:00 та на 19:00. Детальніше про ціни на квитки можна дізнатися тут

Середа, 15-е січня

Вперше на теренах пострадянського простору представлено унікальний музейний проект, присвячений найменш досліджуваній темі промислової іграшки з пластику й гуми 1960-1980 років. У проекті представлено радянську пластикову іграшку в її розвитку, названо авторів найбільш яскравих іграшкових героїв та викладено історію індустріального виробництва дитячої іграшки. Відтворити цікаві сторінки матеріальної історії пізньорадянської доби, а також розкрити деякі аспекти вельми актуальної серед дослідників культури теми «Історія дитинства» – це основна мета проекту. Детальніше телефоном 293-49-09, 293-24-85

Четвер, 16-січня

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка трансформерів і роботів Всі фанати фільмів про трансформерів запрошуються на виставку улюблених героїв в натуральну величину. Крім головних героїв "Трансформерів" - Оптимуса Прайма, Бамбелбі, там також можна подивитися на Атома з фільму "Жива сталь", Волл-І з однойменного мультика та інших. Детальніше про це – можна дізнатися тут. 

П’ятниця, 17-е січня

Хочете поспостерігати за власною житиною та її талантами. Тоді Вам до KIDSWILL. Це місто, адаптоване для дітей, де кожен може грати в улюблену професію. Це дозволить дітям відкрити для себе світ дорослих, надихнутися майбутнім. А от батькам – зрозуміти на що звернути увагу на вибір дитини. KIDSWILL відкрився в новому торгівельно-розважальному комплексі Art Mall. Детальніше про нього можна дізнатися тут.

До речі, тут же можна повчитися їздити на лижах чи сноуборді у лижному клубі «PROLESKI». Звісно, снігу тут не знайти, проте є професійні інструктори.

Субота, 18-е січня

У Київському академічному театрі ляльок вистава «Вовк і семеро козлят». До основи вистави покладена широковідома казка. У цій веселій музичній виставі глядачі знову зустрінуться з кумедними маленькими козенятками, яких Мама залишила самих вдома з наказом нікого не впускати до хати. І як не намагався хитрий Вовк обдурити маленьких героїв, вони, завдяки своїй спритності, сміливості, винахідливості і дружбі добре провчили зухвальця. Деталі за номером 278-58-08

Неділя, 19-е січня

У Київському національному академічному театрі оперети – «Лампа Аладіна». Сюжет всіма улюбленої казки відомий: бідняк, але щасливчик Аладдін стає володарем чарівної лампи і Джина, який виконає три заповітні бажання хлопця. Звичайно ж, Аладдіну доведеться подолати немало перешкод на шляху до здійснення своїх бажань, але найціннішим подарунком для нього стане любов прекрасної принцеси Будур. Казка розрахована як на малят, так на дітей старшого віку і навіть на дорослих, адже в основі самого матеріалу – кохання та «дорослі» перипетії. Вистава на 12:00. Замовити квитки онлайн можна тут.

З 15:00 по 15.40 в ТРЦ «Караван» - реактивна хімія від «Експериментаріуму». Це – не просто ефектно, але й корисно. Діти дізнаються як і чому рідина може змінювати колір, як «запустити» фараонового змія або створити «Димовуху». Детальніше про програму – можна знайти тут.