Бабусі "з грошима" поскаржилися на Майдан (фото)

Максим Опанасенко
13 січня 2014р. 13:45

Бабусі "з грошима" поскаржилися на Майдан (фото)

Близько 11:00 під барикадою ЄвроМайдану біля мерії зібралося з 30 чоловіків і жінок пенсійного віку. На камери вони скаржилися на смітник і бомжів в центрі міста і пообіцяли прийти згодом прибирати барикади. Себе вони назвали небайдужими киянами, котрі самоорганізувалися.

За півгодини група спустилася в підземний перехід зі словами "йдемо відмічатися". Побачивши камеру, жінки пустили в хід прокльони і образи. На наше прохання показати списки для відмічання, вони заявили, що на Майдані регулярно пропадають люди і списки вони створили для внутрішнього користування і контролю за тим, аби ніхто з них нікуди не зник.


 


 

Ще за півгодини група рушила до метро "Хрещатик", представившись на барикаді активістами "Свободи" і назвавши нас провокаторами. Біля метро "борці зі смітником" розділилися - частина пішла на станцію, решта - в "МакДональдс", що поруч. 

Біля вбиральні фастфуду одна з жінок взялася роздавати іншим гроші. Нами були помічені купюри у 100 гривень в одні руки. Отримавши гроші люди йшли, називаючи нас "сексотами" і "зрадниками".

Те саме відбувалося і на "Хрещатику", щоправда там людей ще й вносили в якийсь список. 

 

Одна з мітингувальниць розповіла нам, що всі вони - працівники двох київських ЖЕКів, котрих "попросили вийти сьогодні, аби висловити свою позицію". На запитання про гроші вона відповіла, що "таким чином просто провокувала, бажаючи дізнатися хто ми такі".

Цю ж тезу вона донесла до решти групи, радіючи "успішно проведеній операції", коли дві частини знову об'єдналися в одну - тут же, в метро.


У вівторок група планує повторити свій "антисміттєвий" мітинг на Хрещатику.