Прокуратура розслідує події на Святошино

Катерина Білоус
13 січня 2014р. 17:26

У прокуратурі Києва розповіли про хід справ щодо подій на Святошино.

«Розслідування за фактами подій в ніч з 10 на 11 січня у Святошинському районі столиці триває. Слідчі прокуратури у ході кримінального провадження допитали 45 осіб серед яких свідки, потерпілі, правоохоронці та медики. Крім того, подружжя Луценків лише сьогодні погодилися надати свідчення у справі. У рамках розслідування призначено 5 судово-медичних експертиз. У слідчих в наявності є близько 40 гігабайтів відеоматеріалів з місць подій, які наразі ретельно вивчаються та опрацьовуються», – звітують в прокуратурі.

В понеділок 13 січня на сайті МВС розмістили відео про події 10-го січня, що відбувалися під Святошинським судом та райвідділком міліції. Відео змонтоване з нарізок ЗМІ та власних кадрів міліції. Зокрема, у відео мова йде про те, що Беркут не бив Юрія Луценка. А також, що виконуючий обов'язків керівника міліції Валерій Мазан домовився з мітингувальниками і вивів "невеликими групами" Беркут до райвідділку. І саме в цей час активісти пошкодили форму силовикам. Також у відео нагадують про розпочаті кримінальні справи.

Вночі з 10 на 11 січня Юрія Луценка забрала швидка допомога, після того як Беркут розбив йому голову. Кілька сотень людей заблокували автобуси силовиків з вимогою показати обличчя. Ввечері під Святошинським судом, де "васильківським терористам" призначили 6 років тюрми, сталися сутички. Активісти не випускали автозак, тому Беркут застосував силу.  

 

Теги: Київ , Святошино , Луценко , побили