Янукович: Віряни зможуть молитися, де забажають

Катерина Білоус
14 січня 2014р. 7:50

Президент Віктор Янукович хоче вдосконалити законодавство в релігійній сфері. Очільник держави планує дозволити людям молитися, де вони забажають. Про це повідомляє прес-служба президента.

На переконання Глави держави, законодавство має забезпечити таку можливість для всіх мирян незалежно від їхнього віросповідання. «Треба пом’якшити законодавство і забезпечити віруючим можливість молитись там, де вони забажають», - зазначив Віктор Янукович. Президент підкреслив, що ставиться з однаковою повагою до всіх конфесій. Чинним законодавством передбачена необхідність офіційного дозволу на богослужіння, якщо воно відбувається не у спеціально визначеному для цього місці.

Мінкульт погрожує позбавити українську греко-католицьку церкву офіційного статусу за проведення служби на Майдані. Відповідного листа надіслали предстоятелю УГКЦ Святославу. Нардеп від Партії регіонів Ганна Герман розцінює такі дії відомства як погрозу. У свою чергу представникам православної церкви подібні листи не надходили. Про це повідомив Голова інформуправління Київської патріархії УПЦ (КП) архієпископ Євстратій (Зоря).