Суд забрав права за Межигір'я - водія там не було

Маша Землянська
14 січня 2014р. 10:53

Суддя Голосіївського суду Максим Фролов вирішив позбавити прав на керування автомобілем на три місяці Сергія Лук'янчука. Його звинувачують у тому, що чоловік не зупинився на вимогу ДАІ 29-го січня дорогою до Межигір'я. Проте за словами двох свідків та самого Лук'янчука, чоловік у цей час був на Черкащині.

"Інформація з Голосіївського суду - суддя Фролов М.О. справа Сергій Лук'янчук - позбавлення прав на 3 місяці. ДАІшники два рази приходили додому, спілкувались через домофон з батьками, ті нічого не підомляли. Жодних письмових повісток, повідомлень, сповіщень не надходило. В п’ятницю після обіду він отримав повістку з суду на сьогодні (13-е січня - від "Свідомо") 16.00. В справі його представляв адвокат Roman Khrustenko. По суті: протокол був складений в його відсутності (що в принципі недопустимо), рапорт сфальсифікований, так як 29.12.2013р. Сергій в автомобілі взагалі не перебував. Він був в Черкаській області, що підтвердили два свідка, які прибули в засідання і яких суд заслухав. Посилаючись на ст. 63 Конституції особу, яка була за кермом не називали. Пояснення щодо всіх можливих процедурних порушень (за зразками які я виклав) були судом заслухані. Тобто по суті розгляд таки відбувся. Однак в постанові, суд врахувавши все вище викладене (те, що особи не було на місці, покази двох свідків; те що було все можливе порушено), тобто виписавши по суті виправдальний текст, вирішив: позбавити прав керувати транспортним засобом на 3 місяці (мінімальний строк позбавлення прав за санкцією статті 122-2 КУпАП. Сергій обіцяв ввечері запостити скан постанови. Будемо готувати апеляцію", - йдеться в повідомленні на сторінці Facebook юридичного захисту АвтоМайдану.

Це вже не перший випадок, коли у водіїв забирають права нібито за порушення 29-го грудня. Саме в той день до резиденції Віктора Януковича їздили активісти АвтоМайдану.

 

Теги: Автомайдан , Янукович , суд , Київ