Гриценко написав заяву на вихід з "Батьківщини"

Маша Землянська
14 січня 2014р. 11:31

Анатолій Гриценко написав заяву про вихід із фракції "Батьківщина. Депутат пояснив, що стати позафракційним йому довелося після того, як його позбавили права брати участь у засіданнях.

"Заява про вихід із фракції 

"У зв'язку з неможливістю впливати на рішення, що приймаються фракцією ВО "Батьківщина", заявляю про вихід із фракції ВО "Батьківщина".

Заяву такого змісту зареєстрував сьогодні зранку після вчорашнього рішення фракції, яким мене позбавили права участі в її засіданнях.

Після виходу з фракції у статусі позафракційного депутата:

1) залишаюся в опозиції до Президента Януковича і його політики;

2) виконуватиму виборчу програму ВО "Батьківщина", з якою ми разом ішли на вибори і до розробки якої доклав власних зусиль;

3) координуватиму свої дії з опозиційними депутатами, для яких принципи і цінності - не пусті слова.

Рішення про вихід із фракції не було простим. Протягом року в рамках фракції я твердо й послідовно відстоював ті принципи і цінності (оголошені публічно і скріплені підписами Гриценка, Турчинова, Яценюка), на яких наша партія "Громадянська позиція" увійшла до складу Об'єднаної опозиції "Батьківщина". Ви все це бачили. Так само бачите, чим воно завершилося. За цих умов, рішення про вихід із фракції вважаю логічним, відповідальним і чесним.

Дякую Вам за розуміння", - пише на своїй сторінці у Facebook нардеп.

Теги: Київ , Верховна Рада