Підозрювано у побитті Чорновол лишили під вартою

Маша Землянська
14 січня 2014р. 17:08

Колегія суддів Апеляційного суду залишила під вартою одного з підозрюваних у побитті активістки Тетяни Чорновіл Сергія Котенка. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Адвокат Котенка заявила клопотання про витребування низки документів, які стали підставою для обрання запобіжного заходу у вигляді арешту, проте суд відмовив у задоволенні цього клопотання. Захисник просила змінити запобіжний захід своєму підзахисному на домашній арешт. Натомість прокурор Олександр Царьов просив суд залишити апеляцію без задоволення, нагадавши, що Котенко перебував у розшуку", - йдеться в повідомленні видання.

Вночі 25 грудня жорстоко побили громадську активістку і журналістку Тетяну Чорновол. Напередодні вона якраз виставила в блогах на "Українській правді" свій матеріал про маєток міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка. Зараз Тетяна перебуває в лікарні з численними травмами. Опозиція, громадські активісти і журналісти звинувачують в цьому провладних посадовців. Члени Партії регіонів - опозицію. Міліція затримала за цією справою окрім Котенка, ще його брата Олександра, Олександра Храмцова, Сергія Котенка та Андрія Насиковського, у квартирі якого ночував у ніч вчинення злочину Котенко.

 

 

 

 

Теги: Київ , Чорновол , суд , міліція