МВС: Серед зниклих на Майдані 1-єї людини не існує

Маша Землянська
14 січня 2014р. 18:36

Наразі в розшуку перебувають двоє громадян, які начебто зникли на «євромайдані». Справу про розшук ще одного з активістів міліція закрила, оскільки з’ясувала, що такої людини не існує. Один зі зниклих залишив місце проживання ще влітку, тобто задовго до подій на Майдані Незалежності.

«Зокрема, після отримання заяви про зникнення громадянки на ім’я ІннаГригорян інформація про її розшук була опрацьована всіма територіальними підрозділами Міністерства внутрішніх справ України. Під час перевірки правоохоронці встановили, що людини з такими персональними даними не існує. Кримінальне провадження було закрите у зв’язку зі встановленням відсутності події кримінального правопорушення.

Що стосується розшуку 54-річного мешканця Вінничини, то повідомлення про його зникнення правоохоронці отримали ще 1 червня минулого року, тобто задовго до подій на Майдані Незалежності. Розшук громадянина був ініційований правоохоронцями Вінницької області. Пошук цього громадянина як одного з учасників «євромайдану» обумовлений тим, що його дружина при перегляді телевізійних новин про події на Майдані Незалежності побачила людину, схожу на її зниклого чоловіка», - йдеться в поділом ленні прес-служби МВС.

Наразі розшукується ще 15-річний Олег Бровко, який пішов з дому та не повернувся. Ймовірно, він знаходиться на Майдані. Так вважає його мати.

Теги: Київ , міліція , Майдан