ДАІ: АвтоМайдан наражає на небезпеку інших водіїв

Катерина Білоус
15 січня 2014р. 8:50

Учасники АвтоМайдану наражають на небезпеку інших водіїв. Про це повідомив начальник відділу профілактичної роботи ДДАІ МВС України Олександр Зубенко.

«Державтоінспекція не розділяє учасників дорожнього руху на прибічників тих чи інших політичних сил. Тому ще раз нагадуємо, що усі водії та пішоходи повинні чітко виконувати вимоги Правил дорожнього руху», – зазначає Зубенко. За словами представника ДАІ, право на мирні зібрання не дає підстави громадянам наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху. «За статистикою, кожні дві години у дорожньо-транспортній пригоді гине одна людина. Головна ж причина дорожньо-транспортних пригод - грубе порушення Правил дорожнього руху», – йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

12 січня кілька сотень людей приїхали до резиденції президента Віктора Януковича у Межигір'я. Подібна акція проводилася 29 грудня 2013 року. Після цього до учасників автомобільної акції додому стали приходити ДАІшники. Наразі суди забирають посвідчення водіїв у активістів АвтоМайдану. 

 

Теги: Київ , Автомайдан , Майдан , Євромайдан , ДАІ