МОЗ: Ми не скоротимо фінансування онкохворих дітей

Катерина Білоус
15 січня 2014р. 10:09

У Міністерстві охорони здоров’я відхрещуються від інформації про скорочення фінансування дітей, хворих на рак. Про це йдеться в заяві міністерства.

«На бюджетну програму «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», в яку входить більше двадцяти напрямків, в тому числі, забезпечення лікування онкохворих дітей, у 2014 році передбачено на 173 261 000 гривень більше, ніж у 2013 році. Минулого року, нагадаємо, на цю програму було виділено 2 118 064 000 гривень», – наголосив директор Департаменту економіки та ресурсного забезпечення Міністерства охорони здоров’я України Володимир Дуда.

«Розподіл коштів між різними напрямами цієї бюджетної програми здійснюватиметься лише після того, як Державний бюджет на 2014 рік буде прийнято Верховною Радою України», – йдеться у повідомленні. До речі, голосування за бюджет у Раді заплановане на четвер, 16-е січня. Вчора 14 січня одна з членів Опікунської ради Ганна Гапко обурилася через недостатнє фінансування онкохворих дітей. «В проекті бюджету на 2014 рік на лікування онкохворих дітей заплановано виділити 50 мільйонів гривень – це лише п’ята частина від потреби», – повідомила жінка.