Побитому під Святошинською міліцією потрібна поміч

Маша Землянська
15 січня 2014р. 15:40

Побитому під Святошинською міліцією потрібна поміч

Олександру, який отримав травми під час сутичок від святошинським райвідділком міліції 11-го січня потрібна допомога. Зокрема, хлопцеві потрібні гроші на лікування.

"Олександру потрібна фінансова допомога на якісне обстеження (МРТ) та лікування, що потребує коштів, яких родина не має. Крім того, що він постраждав в подіях в ніч з 10 на 11 січня (Александр П. - закрытая черепномозговая, ушиб копчика, ушиб грудной клетки - был выписан утром 11.01 - переломов нет, состояние стабильное), в Сашка хронічне захворювання, яке потребує час від часу значних коштів на аналізи та лікування. Картка ПриватБанку № 4149 6059 1114 7346 Панасюк Олександр", - пише на своїй сторінці у Facebook спільнота Євромайдан: Допоможіть хлопцям, яким шиють напад на Банковій.

До речі, за після сутичок з Беркутом 11-го січня під Святошинським судом та райвідділком міліції 11 мітингувальників відправились до лікарні. Наразі усіх їх вже виписали. Всього ж за підрахунками Депаратаменту охорони здоров'я, до підпорядкованих їм лікарень звернулось 17 постраждалих. В приватній клініці зі струсом мозку та забоями після Беркуту  опинився і Юрій Луценко.

Теги: Київ , Майдан