Київські театри до Дня Шевченка покажуть прем'єри

Маша Землянська
15 січня 2014р. 15:45

Київські театри до Дня Шевченка покажуть прем'єри

У Департаменті культури розповідають: з нагоди відзначення 200-річного ювілею від дня народження Тараса Шевченка у київських театрах покажуть прем’єрні вистави.

Так, наприкінці січня Київський академічний театр юного глядача на Липках презентує виставу на основі поеми Шевченка «Сон».

Український малий драматичний театр наразі готує виставу за твором Шевченка «Мати-наймичка», п’єса Івана Тогобочного.

У Київському академічному Молодому театрі відбудеться «Вечір поезії», у якому звучатимуть твори молодого Шевченка і поезія молодих сучасних українських авторів. Прем’єра планується у березні 2014 року.

Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» готує концертно-мистецьку програму «Об’єднаймося ж, брати мої», яка відбудеться у березні у приміщенні Оперної студії Національної музичної академії Чайковського.

Також Театр української традиції «Дзеркало» Дніпровського району працює над музично-літературним твором за мотивами поеми Шевченка «Сон».

Театр «Актор» Шевченківського району має у репертуарі моновиставу «Стіна»  Юрія Щербака, сюжет якої пов’язаний з життям Шевченка. Цьогоріч у театрі презентують поетично-музичну програму за творами Шевченка «Тарасова ніч».

Київський камерний театр-студія «Дивний замок» Солом’янського району має у репертуарі вистави «Тополя» та «Великий льох» за мотивами творів Великого Кобзаря. Показ вистав буде тривати з березня 2014 року до кінця театрального сезону.

Крім того, у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва тривають музично-драматичні вистави «Шевченкові дороги».

Фото з сайту Закарпаття онлайн

Теги: Київ , Театр