"Свободівець" у Вінниці заявляє про арешт майна

Маша Землянська
15 січня 2014р. 17:25

В очільника Вінницької обласної "Свободи", одного з координаторів місцевого осередку "Майдан" Олексія Фурмана режим арештував все майно. Про це повідомляє прес-служба "Свободи".

"За підробленими документами у свободівця відбирають ресторанний бізнес та всі транспортні засоби. Режим вдався до того, що арештували навіть пенсію його матері", - йдеться у повідомленні.


 

"Керівник Вінницької обласної "Свободи" та один із лідерів місцевого осередку ВО "Майдан" Олексій Фурман постійно здійснює активну громадсько-політичну діяльність та бере участь у всіх основних подіях, що відбуваються в Києві в межах масштабних акцій національного спротиву. Він забезпечував доїзд людей в Київ на Майдан, надавав фінансову, матеріяльну підтримку для функціювання Майдану. У відповідь на це на Вінниччині проти нього розгорнуто широку експропріяційну кампанію. До того ж, ставленики режиму йдуть на все: підробляють документи, тиснуть на родину, описують майно за фальшивими документами. Ми бачимо, що режим посилює тиск на підприємців, які виступають проти бандитської влади. Аби їх залякати і в той чи инший спосіб відсікти від громади, яка протестує проти режиму Януковича", – запевняє колега по "Свободі" народний депутат Андрій Мохник.

 

Теги: Київ , Майдан