У автомайданівця суд забрав посвідчення

Максим Опанасенко
16 січня 2014р. 8:03

Голосіївський районний суд прийняв рішення про заборону керування транспортним засобом Сергієм Хаджиновим - активістом АвтоМайдану. Сідати за кермо автомайданщик не зможе протягом трьох місяців.

Хаджинова звинуватили в порушенні правил дорожнього руху під час "рейду" активістів до резиденції президента у Межигір'ї 29 грудня. На суді активіст заявив, що передав право керувати своїм авто народним депутатам. Цей аргумент ніяк не подіяв на суддю. "ДАІ активно виконує злочинний наказ зверху, тепер естафету репресій проти Автомайдану перейняли суди, безпідставно і безглуздо позбавляючи активістів водійських посвідчень. Панове судді, нам зовсім не важко пройти всі судові інстанції та зрештою звернутись до Європейського суду з прав людини. На це потрібен час і певні зусилля, але ми, на відміну від вас, робим все можливе для встановлення правового порядку у всіх сферах життя. І якщо раптом станеться так, що Європейський суд задовольнить нашу скаргу, ми вже через годину надішлем в усі посольства іноземних держав повний перелік прізвищ суддів, що виносили репресивні вироки" - відповів на це та інші репресії активістів один з організаторів АвтоМайдану Дмитро Булатов.

За інформацією активістів, Державтоінспекція склала більше 2 000 протоколів на всіх, хто приїхав 29 грудня до Межигір'я. ДАІ регулярно викликає до себе водіїв, заявляючи про нібито скоєні в той день правопорушення.