Донія "нищать" за голосування на підтримку бюджету

Максим Опанасенко
16 січня 2014р. 12:46

Facebook-спільнота, шокована голосуванням позафракційного нардепа Олеся Донія в унісон з депутатами Партії регіонів, Компартії і рядом позафракційних колег, за прийняття державного бюджету, взялася "нищити" його в соцмережі.

ені би дуже хотілося почути - чому і з якими аргументами Oleksandr Doniyпроголосував за цей злочинний бюджет?", "Друзі! А що у списку "голосувальників" робить Oleksandr Doniy? Чи це якась прикра помилка? Олесю, що сталося?", "Как вы проголосовали ЗА бюджет????? Это же преступление!!!" - такі дописи "прикрашають" тепер сторінку політика. 


 

 Свою позицію депутат виклав в одному з коментарів до чергового допису: "Всі мої пропозиції по округу-30 млн для Коломиі, Коломийщини та Городенківщини були включені. Тож відкрита позиція і відкрите голосування...Як Ви розумієте, жодної копійки з коштів на округ мені не йде. Тож такі закиди несправедливі. Щодо самого бюджету- то я (як і решта опозиціонерів) дуже критично його оцінююю. На інші статті я впливу не маю. Тож єдине, що я зумів зробити- це допомогти жителям свого виборчого округу. Якщо хто може зробити більше-будь ласка, алгоритм "в студію". 

Вранці Верховна Рада таки змогла "прорвати" кількаденне опозиційне блокування трибуни і проголосувати за держбюджет. А також за ще кілька законопроектів, котрі, втім, голосувалися не картками, а підняттям рук.

На підтримку бюджетного голосування Партія регіонів зібрала в Маріїнському парку кількатисячний мітинг своїх прихильників.