МОЗ: Суддя Бурбела у лікарні отримує смс-погрози

Маша Землянська
16 січня 2014р. 18:59

На сайті Міністерства охорони здоров'я з'явилась інформація, що вдень заступник міністра Олександр Толстанов відвідав суддю Києво-Святошинського районного суду Юрія Бурбелу, який після засудження "василькіських терористів" на шість років потрапив до Київської обласної клінічної лікарні із гострим серцевим болем та підвищеним кров'яним тиском.

"Медичні працівники лікарні повідомили заступнику Міністра про те, що стан Юрія Бурбели не вдається стабілізувати, в нього періодично виникають кризи. На думку медиків, це відбувається в наслідок стресової ситуації. Зі слів пацієнта, він постійно отримує на свою адресу телефонні повідомлення загрозливого характеру. Хворий знаходитиметься в реанімації до тих пір, поки не вдасться стабілізувати стан його здоров’я", - йдеться в повідомленні МОЗу.

До лікарні суддя поїхав після подій 11-го січня, коли незгідні з його рішенням намагались заблокувати вихід судді з зали засідань. Пізніше людей від приміщення суду розігнали силовики. натомість акція перемістилась до Святошинського райвідділку міліції, де активісти АвтоМайдану "спіймали" та заблокували три автобуси з Беркутом. Вранці, за офіційною інформацією від Департаменту охорони здоров'я, стало відомо про 11-ох госпіталізованих до комунальних лікарень. Крім того, до приватної клініки "Борис" після