Міністри з Європи засудили прийняті Радою закони

Катерина Білоус
17 січня 2014р. 7:57

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт розцінює голосування на підтримку низки законів, що відбулося у четвер 16 січня у Верховній Раді, вважає, налаштоване проти незалежності України. Про це чоловік написав в своєму Twitter.

Також небайдужим залишився Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський. Про це він написав на своїй Twitter-сторінці. Він у Twitter назвав події у Верховній раді «зловісними». Він поцікавився, чи вирішила Україна піти з європейського шляху.

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс висловився, що голосування за низку законопроектів у парламенті не ведуть до діалогу і розвитку демократії в Україні.

У четвер 16 січня Верховна Рада «з рук», без допомоги системи «Рада», проголосувала за нові зміни до закону про судоустрій та додактових процесуальних законів. Ініціатори закону - регіонали Володимир Олійник та Вадим Колесніченко. Нові норми суттєво обмежують права на мирні зібрання, керування автівкою, поширення інформації в Інтернеті, зокрема – у соціальних мережах. Якщо узагальнювати, то вони, за умови підписання закону Віктором Януковичем, вплинуть на життя ледь не кожного українця. Детальніше про те, кому і що загрожує, можна прочитати тут.

Теги: Рада , Верховна , закон , Київ