Азаров подякував антимайдану за підтримку

Катерина Білоус
17 січня 2014р. 8:14

Прем’єр Микола Азаров подякував учасникам антимайдану за підтримку. Про це він заявив у четвер16 січня, виступаючи на мітингу в Маріїнському парку.

«Перш за все, я хочу вам подякувати від усієї душі за те, що ви приїхали сьогодні і підтримали наших депутатів у запеклій обстановці, - звернувся Прем'єр до присутніх. - Депутати витримали колосальний тиск, погрози і сьогодні проголосували за бюджет», – йдеться в повідомленні прес-служби Азарова.

«Важка зараз обстановка, - зазначив він. - Але ми з Президентом зробимо все, щоб рік, що наступив був дійсно роком виходу з кризи», – сказав Азаров.

У четвер 16 січня Верховна Рада «з рук», без допомоги системи «Рада», проголосувала за нові зміни до закону про судоустрій та додактових процесуальних законів. Ініціатори закону - регіонали Володимир Олійник та Вадим Колесніченко. Нові норми суттєво обмежують права на мирні зібрання, керування автівкою, поширення інформації в Інтернеті, зокрема – у соціальних мережах. Якщо узагальнювати, то вони, за умови підписання закону Віктором Януковичем, вплинуть на життя ледь не кожного українця. Детальніше про те, кому і що загрожує, можна прочитати тут.

 

Теги: Азаров , Київ , Майдан , антимайдан