ЗМІ: Янукович підписав прийняті Радою закони

Катерина Білоус
17 січня 2014р. 8:26

В деяких ЗМІ з'явилась інформація, що Віктор Янукович підписав п'ять законів, які ухвалили в парламенті в четвер, 16 грудня. Про це пише видання «Дзеркало тижня». Останньому таку інформацію повідомило джерело в патронатній службі президента.

Згідно з виданням, Президент підписав закон "Про внесення змін до закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян" (автори - регіонали Володимир Олійник і Вадим Колесніченко). Згідно з інформацією видання, підписаний закон про зміни до регламенту Верховної Ради (щодо спрощення процедури зняття недоторканності з депутатів) і закон "Про відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі". Джерело повідомляє, що Янукович підписав закон щодо відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень під час проведення футбольних матчів і закон про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо заочного кримінального провадження.

За інформацією видання, високопоставлене джерело в Партії регіонів Разом повідомило «Дзеркалу тижня», що "95 % депутатів з фракції самі не знали, за що вони голосують".

Наразі офіційної інформації про підписання президентом низки законів на сайті глави держави поки немає.

У четвер 16 січня Верховна Рада «з рук», без допомоги системи «Рада», проголосувала за нові зміни до закону про судоустрій та додактових процесуальних законів. Ініціатори закону - регіонали Володимир Олійник та Вадим Колесніченко. Нові норми суттєво обмежують права на мирні зібрання, керування автівкою, поширення інформації в Інтернеті, зокрема – у соціальних мережах. Якщо узагальнювати, то вони, за умови підписання закону Віктором Януковичем, вплинуть на життя ледь не кожного українця. Детальніше про те, кому і що загрожує, можна прочитати тут.