В Партії регіонів задоволені прийнятими законами

Катерина Білоус
17 січня 2014р. 8:41

Регіонал, що активно підтримує проросійський напрям розвитку України, Олег Царьов задоволений прийнятими в Україні скандальними законами. Про це чоловік сказав в ефірі "Громадського телебачення".

За словами регіонала, четвер 16 січня, коли депутати парламенту прийняли низку законів, для нього видався «хорошим днем».  В опозиції прийняті закони називають «введенням диктатури». «Країна мені подобається більше і більше... Я вважаю, що це йде на користь країні", - сказав Царьов.

Депутат підтримує ініціативи, щодо статусу "іноземних агентів" для громадських організацій та закон про наклеп. "Всі ці фонди підтримують тільки ту владу, яку поставили американці", - обурився Царьов. 

У четвер 16 січня Верховна Рада «з рук», без допомоги системи «Рада», проголосувала за нові зміни до закону про судоустрій та додактових процесуальних законів. Ініціатори закону - регіонали Володимир Олійник та Вадим Колесніченко. Нові норми суттєво обмежують права на мирні зібрання, керування автівкою, поширення інформації в Інтернеті, зокрема – у соціальних мережах. Якщо узагальнювати, то вони, за умови підписання закону Віктором Януковичем, вплинуть на життя ледь не кожного українця. Детальніше про те, кому і що загрожує, можна прочитати тут.

За інформацію джерела "Дзеркало тижня", Віктор Янукович підписав 5 скандальних законів. Офіційної інформації від голови держави з цього приводи поки не надходило.

Теги: Київ , Цірьов , Майдан , Янукович , закони