Майдан кличе йти на Банкову проти диктатури

Катерина Білоус
17 січня 2014р. 9:16

Громадський сектор ЄвроМайдану закликає активістів вийти під Адміністрацію президента. Таким чином мітингувальники висловлять свій протест проти «диктатури», – так сприйняли низку законів, прийнятих у Раді у четвер 16 січня.

«Диктатура – це вже не термін, це наша реальність. Скажемо Ні! узаконенню диктатури! Збираємося на 13:00 біля Головпоштамту на Майдані і рушаємо до Адміністрації Президента», – кличуть активісти.

У четвер 16 січня Верховна Рада «з рук», без допомоги системи «Рада», проголосувала за нові зміни до закону про судоустрій та додактових процесуальних законів. Ініціатори закону - регіонали Володимир Олійник та Вадим Колесніченко. Нові норми суттєво обмежують права на мирні зібрання, керування автівкою, поширення інформації в Інтернеті, зокрема – у соціальних мережах. Якщо узагальнювати, то вони, за умови підписання закону Віктором Януковичем, вплинуть на життя ледь не кожного українця. Детальніше про те, кому і що загрожує, можна прочитати тут.

За інформацією «Дзеркала тижня», президент Віктор Янукович підписав 5 законів , які ухвалили в парламенті в четвер, 16 грудня. Проте, наразі офіційної інформації про підписання президентом низки законів на сайті глави держави поки немає.

Регіонали задоволені прийнятими законами. За словами Царьова, четвер 16 січня, коли депутати парламенту прийняли низку законів, для нього видався «хорошим днем». «Країна мені подобається більше і більше... Я вважаю, що це йде на користь країні", - сказав Царьов.