Хто допоміг Герезі провести засідання Київради

Маша Землянська
17 січня 2014р. 11:41

Тільки за три тижні після останнього засідання Київради, яке Галина Герега намагалася провести 24-го грудня 2013-го року - з'явилися перші документи по ньому. Так як засідання проходило не в будинку Київради, який наразі служить штабом для мітингувальників з Майдану - київських депутатів прихистив Максим Луцький у Солом'янській райраді, яку він очолює.

Отже, за відсутності системи "Рада", яка фіксує результати голосування, депутати Київради голосували "з рук". Нам вдалося дізнатися, що участь у засіданні - зокрема, голосували за рішення, 65 депутатів, серед них - жодного представника опозиції. Допомагати рахувати руки Герезі взялися: депутат від фракції "Ініціатива" Мирон Кирилич, депутат від фракції "Громадський актив Києва" Микола Гоцький, депутат від фракції "Кияни" Борис Дробот, депутат групи "Альтернатива" Сергій Костюк та депутат групи "Центр" Віталій Гайдук. Щоб дізнатися про решту присутніх - "Свідомо" направило запит до Київради.

За час засідання, аж поки трибуна не була заблокована, з переліку порядку денного Герега встигла провести тільки одне питання - звернення Київради до киян. Решту питань проголосувати не вдалося.