«Батьківщина»: Вилучені сервери досі не повернули

Маша Землянська
17 січня 2014р. 12:13

Печерський райсуд Києва відмовив у задоволенні позову партії "Батьківщина" до Головного слідчого управління Генпрокуратури про повернення вилученого майна під час обшуку офісу політичної сили 9-го грудня 2013 року. Текст ухвали зачитала слідчий суддя Катерина Москаленко.

«В ході виступу представник партії "Батьківщина" Микола Павленко наполягав на задоволенні клопотання про повернення вилученого майна. За його словами, під час обшуку слідчі та "люди в чорному" вилучили навіть вогнегасники та багато інших речей, які не мали жодного стосунку до постанови на обшук. Адвокати "Батьківщини" також просили суддю додати до матеріалів справи відео захоплення офісу та вилучення серверів. Суддя відмовилася це зробити і навіть не захотіла переглянути відео», - йдеться в повідомленні «Батьківщини. І додається: «Як пояснила після засідання суду адвокат Ірина Кацика, партія "Батьківщина" не зможе повернути вилучені спецслужбами сервери».

Відео користувача Dmitriy Chigrin

В Міністерстві внутрішніх справ одразу запевнили: офіс "Батьківщини", що на вулиці Тургенівська, обшукали за санкцією суду в рамках розслідування кримінального провадження, проте обвинувачують не «Батьківщину», а їхніх сусідів по офісу.

 

Теги: міліція , Київ