В Києві зникла дитина

Катерина Білоус
17 січня 2014р. 12:45

В Києві зникла дитина

Працівники Подільського райуправління міліції розшукують зниклу дитину. З заявою до міліції звернулася мати неповнолітнього хлопця. Вона повідомила, що хлопчик 8 січня пішов з дому і досі не повернувся. Її 14-річного сина звати Че Іван Олексійович.

В міліції склали список прикмет зниклого хлопчика: на вигляд 13-15 років, зріст 160-165 сантиметрів, середньої статури, волосся чорне, коротке, обличчя кругле. Хлопець був одягнений у блакитну куртку, чорні спортивні штани, зимові черевики чорного кольору, чорну з сірими смугами шапку.Навчається розшукуваний в школі-інтернаті №22 для дітей з психоневрологічними захворюваннями, перебуває на обліку у лікаря-психіатра. Хоча зовнішніх ознак психічних розладів дитина не має, вона може називатися різними іменами та вигадувати різні прізвища. Останній раз хлопця бачили два дні тому о 5-ї годині ранку на Майдані Незалежності серед мітингувальників.

«З дому неповнолітній пішов не вперше, за останні чотири роки працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей Подільського РУ шість разів знаходили Івана і повертали батькам», – повідомляють у міліції. Про місце перебування неповнолітнього Че Івана Олексійовича просимо повідомити до чергової частини Подільського РУ за телефонами: 425-24-34, 417-34-58, 095-460-35-54.