Голубченко: Через Майдан бюджет Києва поніс збитки

Катерина Білоус
17 січня 2014р. 13:48

Через Майдан бюджет столиці поніс збитки, які оцінюються у мільйони гривень. Про це сказав виконуючий обов’язки голови КМДА Анатолій Голубченко, спілкуючись із журналістами.

 «Поки що рано говорити про конкретні суми, але збитки оцінюються у мільйони гривень. Це стосується місць проведення усіх масових акцій. КМДА буде вимагати відшкодування грошових збитків від  організаторів цих акцій, але певні збитки суто грішми не відшкодуєш. Наприклад, на місці знищених дерев можна висадити нові, але ж знищені дерева росли десятки років. А як відшкодувати здоров’я людям, до яких не змогла приїхати швидка допомога, бо вулиці перекриті барикадами? Як відшкодувати дітям порушення навчального процесу через те, що батьки боялися водити їх до школи?» – сказав Анатолій Голубченко.

 

Він також зазначив, що міська влада продовжує забезпечувати функціонування біотуалетів у місцях масового перебування людей, не зважаючи на те, що це обходиться місту у 16 тисяч гривень щодня, непередбачених бюджетом Києва. Тож ці кошти накопичуються у якості боргів, а джерело їхнього погашення не визначене.

 

Теги: Київ , Майдан , КМДА