Підтримка Януковича відправляється з Києва (відео)

Маша Землянська
17 січня 2014р. 16:59

Люди, які приїхали до Києва, щоб, за їхніми словами, підтримати політику Віктора Януковича та проконтролювати прийняття бюджету - повертаються додому. Про це повідомляє активіст Володимир Тищенко.

"Сьогодні 17 січня 15 автобусів з Вінниці, які два дні тому привезли людей в Київ задля підтримки ухвалення бюджету повертаються додому. Близько 16-ї години більшість автобусів були вже заповненні людьми, з зовні стояли чоловіки та жінки, від яких дуже тхнуло алкоголем, більшість з яких відмовлялася відповідати на запитання чи задоволенні вони прийняттям бюджету, задля ухвалення якого вони і приїхали в столицю. Як тільки я підходив до наступної людини за коментарями, з автобусу вибігав «старший» та заштовхував їх в автобус аби вони не відповідали. Деякі з них погрожували що поб’ють мене та  розіб’ють телефон, якщо я не видалю відзняте відео", - пише Тищенко.

15-го січня такі ж автобуси Тищенко засняв біля метро "Акадаммістечко". Тоді, лише деякі люди, які виходили з автобусів розповідали, що приїхали підтримати Віктора Януковича, інші або ж не відповідали на запитання, або казали, що приїхали на екскурсію.


Теги: Київ , Янукович , Майдан