Водохреща у Києві "контролюватимуть" 90 МНСників

Маша Землянська
18 січня 2014р. 13:34

19-го січня, на Водохреща, коли за тра­дицією українці під відкритим небом занурюються у воду на берегах річок та озер - чатуватимуть рятувальники.

"Рятувальники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій спільно з органами місцевої виконавчої влади та Комунальним підприємством «Плесо» організують тимчасові рятувальні пости у складі близько 90 осіб у місцях масового проведення заходів Водохреща, що матимуть у своєму розпорядженні необхідні засоби порятунку людей на воді. Ці пости будуть тимчасово розміщені на урочищі «Наталка» на Оболонській набережній, на озері «Сонячне» у Дарницькому районі та на острові Жуков, що в Голосіївському районі, у Гідропарку, на річці Десенка та на затоці «Галерна». Головне управління ДСНС України у м. Києві попереджає населення столиці про можливі небажані наслідки для здоров'я і закликає усіх охочих  зануритися у холодну воду не забувати про елементарні правила безпеки поводження на воді, адже тривале перебування у крижаній воді призводить до переохолодження організму. Як наслідок, у людини виникає судома,  припиняється дихання, можлива втрата свідомості", - йдеться в повідомленні МНСників.

Запам’ятайте: ні в якому разі не можна занурюватися у воду у стані алкогольного сп’яніння - алкоголь призводить до  значної втрати тепла, що, у свою чергу, може призвести до переохолодження. У разі надзвичайної ситуації телефонуйте – „101”.

 

Теги: Київ