Спортфірма шукає героя-сноубордиста з Грушевського

Максим Опанасенко
20 січня 2014р. 12:23

SKI-центр "X-drive", що спеціалізується на сніжно-спортивній амуніції, шукає хлопця, котрий під час сутичок на Грушевського використовував свій сноуборд як щит. Про це фірма написала на своїй сторінці у Facebook.

"Шукаємо героя Грушевського для отримання нагороди! Сервісний центр X-drive: ski центри в Карпатах хоче безкоштовно зробити повне відновлення сноуборда сміливому громадянину в помаранчовому шоломі (на фото), який самовіддано використовував свою, без сумніву, улюблену дошку для захисту від гранат та куль "Беркуту" під час сутичок в Києві 19.01.2014. Друже, вийди на контакт! Повний і найкращий ремонт та (за потреби) пересилка дошки в Київ - за наш кошт! А якщо треба, велика знижка на новий бордичний одяг!" - йдеться в повідомленні.


Сутички мітингувальників з правоохоронцями в центрі міста тривають вже майже добу. У неділю вдень розлючений натовп, не отримавши на вже традиційному народночу Віче від опозиційних партій жодних чітки подальших інструкцій до дій, рушив до Верховної Ради. На Грушевського, біля стадіону "Динамо" їм перекрили шлях бійці внутрішніх військ і "Беркуту". Почалася бійка з використанням каміння, піротехніки, палиць, "коктейлів Молотова", світло-шумових гранат і резинових куль. 

Теги: Київ , Євромайдан