Бій на Грушевського триває вже більше доби (фото)

Максим Опанасенко
20 січня 2014р. 15:46

Бій на Грушевського триває вже більше доби (фото)

Вже добу на Грушевського, біля стадіону "Динамо", триває протистояння між мітингувальниками і бійцями внутрішніх військ та "Беркуту". Зброєю перших лишається каміння, бруківка і "коктейлі Молотова", котрі готують тут же, біля стадіону, других - резинові кулі, шумові і газові гранати.

Грушевського перегороджена спаленими ще в неділю автобусами і військовими машинами. Виїзд з Паркової дороги протестуючі заблокували барикадами зі шматків парканів, шин і дощок.


 


 


 


 


 


 


 


 

Умовно мітингувальників можна розділити на дві групи. Перша - "бойове крило" - молоді хлопці, котрі закидують правоохоронців "боєприпасами". Щоправда, в цій групі зустрічаються і дорослі чоловіки, і навіть пенсіонери. Друга - "співчуваючі" - декілька сотень людей, що займають місця на пагорбах навколо стадіону і зустрічають кожну атаку радісними криками.


 


 


Вже є інформації про "відстріл" журналістів, котрі були в жилетах, шлемах і з камерами. Схожа історія сталася і з нами:
Досі не озвучено жодних вимог і мети протистояння. Мітингувальники заявляють - їм просто набридла нахабність влади і бездіяльність опозиційних партій. Власне, найвірогідніше, це і стало причиною старту бійні на центральній вулиці міста. Ще однією причиною стало прийняття Радою закону, що суттєво звужує права громадян на мирний протест. Його проголосували напередодні - минулого четверга.

Тим не менше, протестний накал тут не вщухає. І медики, і міліція, і самі мітингувальники заявляють про десятки поранених і постраждалих з обох боків