Slando: Українці активно скуповують бронежилети

Маша Землянська
20 січня 2014р. 16:25

В інтернеті повним ходом йде торгівля речами для індивідуального захисту. Так, відразу після початку вчорашніх зіткнень мітингувальників і міліції, на сайті оголошень Slando суттєво зросла кількість запитів і пропозицій протигазів, бронежилетів, шоломів тощо.

Масово продаються і купуються старі радянські протигази. Зокрема, найпопулярнішою модифікацією є ЦП-5, оскільки його вартість в повному комплекті стартує від 20 гривень. Більш сучасні моделі можуть коштувати від кількох сотень до тисяч гривень. Також істотно збільшилася кількість пропозицій бронежилетів. Продаються як старі і вживані, так і абсолютно нові сучасні моделі. Ціни стартують від 400 гривень. Трохи дешевше обійдуться бронежилети для пейнтболу – 120 грн. Активним попитом користуються також страйкбольні аксесуари і спортивна захисне екіпірування. Зокрема, збільшився попит на всі види шоломів, а також на комплекти хокейної екіпіровки.

Вже більше доби (з обіду 19-го січня) на вулиці Грушевського йде протистояння мітингувальників та силовиків. Вибухають світові та газові гранати, літає каміння та гумові кулі. Що там відбувається можна дізнатися тут.

Теги: Київ , гроші