Бій на Грушевського. Друга доба (фото, відео)

Максим Опанасенко
21 січня 2014р. 1:39

Бій на Грушевського. Друга доба (фото, відео)

Вже другу добу на Грушевського, біля стадіону "Динамо", триває протистояння між мітингувальниками і бійцями внутрішніх військ та "Беркуту". Зброєю перших лишається каміння, бруківка і "коктейлі Молотова", котрі готують тут же, біля стадіону, других - гумові кулі, шумові і газові гранати.

Ввечері, після денного вогняного затишшя, тут знову запалали пожежі - під самої аркою стадіону і з іншого боку Грушевського, біля ресторану "Сушія". Вся площа над вулицею затягнута їдким сіро-чорним димом - від розпечених автомобільних шин.

Варто зауважити, що вогонь і феєрверки, котрими мітингувальники закидують правоохоронців - єдині джерела світла біля стадіону - з невідомих причин тут не працює електричне освітлення.

"Група підтримки" атакуючих мітингувальників, що розташовується на пагорбах над Європейською площею, взялася допомагати "штурмовикам" не лише криками і галасом, але й лазерними вказівками. З їхньою допомогою люди намагаються засліпити бійців "Беркуту", котрі ведуть відстріл гумовими кулями.

Більше того, у протестуючих з'явилися нові "бойові одиниці" - пересувні барикади, зроблені із залізних пластин і дощок. Таким чином, між атаками, вони міняють місця дислокації по периметру площі перед стадіоном.


 


 


 Вже зараз дуже помітно, що обидві сторони протистояння виснажені - протестуючі все більше часу перед атаками відсиджуються за барикадами, а правоохоронці значно рідше використовують гранати. Останніх, до слова, побільшало в парку, навколо стадіону - в темряві раз по разу відблискують сотні шоломів. 

Інформації про точну кількість постраждалих з обох боків станом на зараз поки що немає. Так само невідомі подальші дії ні правоохоронців, ні протестуючих.


Теги: революція , протест , Грушевського , Євромайдан , Київ