МТС, Київстар, Life: СМС не відправляли

Маша Землянська
21 січня 2014р. 10:18

Оператори мобільних операторів - МТС, Київстар, Life спростовують причетність до розсилки СМС дивного змісту, які українці почали отримувати напередодні вночі. У таких повідомлення було зазначено: «Шановний абоненте! Ви зареєстровані як учасник масових заворушеннях»

«Друзі, «Київстар» спростовує свою причетність до розсилки SMS про, начебто, «реєстрацію учасників масових зворушень». У відповідності до чинного законодавства ми суворо дотримуємся умов конфеденціальності інформації про абонентів, їх номери телефонів та місце знаходження. Зловмисники використовують незаконне обладнання для здійснення таких розсилок. Ми знаємо про існування обладнання (так звані «піратськи базові станції», яке дозволяє розсилати SMS та виконувати дзвінки на мобільні телефони, абонентам будь-яких операторів, що знаходяться в певному районі. Але як оператор ми не маємо технічної можливості побачити діяльність такої станції». 

«СвідомО» також зв’язалось з операторами МТС та Life, які аналогічно заперечили, що відправляли подібні смс. Зокрема, в інформаційній службі МТС припускають, що подібного роду повідомлення можуть відправляти з інтернету. Проте яким чином номер відправника може збігатися з офіційними номерами компанія – пояснити не змогли.

 

Теги: Київ