Сільпо запевняє: Тітушки увірвалися в магазин самі

Маша Землянська
21 січня 2014р. 17:14

Група компаній Fozze group, до мережі якої входять і магазини "Сільпо", зробила офіційну заяву з приводу звинувачень у переховуванні "тітушек" вночі 21-го січня. В ній запевняють: молодики увірвалися самі, так ще й потрощили магазин.

"Сьогодні вночі, 21 січня о 4:27 близько 40-50 молодиків (частково у масках та з кийками) розбили двері та забігли в магазин «Сільпо» на Сагайдачного. Пометушившись по магазину в пошуках виходу, буквально за кілька хвилин (о 4:29) більшість молодих людей втекли через вихід прийому товару – це все зафіксовано на камерах спостереження магазину. Частина молодиків намагалася вийти через центральний вхід, вдавши з себе покупців, однак були затримані активістами Євромайдану. У цей час на зміні знаходилися 16 працівників, 8 з яких – жінки. Співробітники одразу натиснули кнопку виклику міліції (о 4:28), яка приїхала через 5 хвилин після виклику о 4:33. Оглянувши магазин і не знайшовши в ньому порушників, міліція склала протокол про нанесену шкоду та залишила магазин", - йдеться в заяві Fozze group.

Також там зауважують: ніхто зі співробітників не переховував та не допомагав молодикам у магазині. Запис з камер спостереження обіцяють викласти у найближчий час.

 

Теги: Київ