Азаров доручив Захарченку допомогти "Беркуту"

Максим Опанасенко
22 січня 2014р. 10:49

Прем'єр-міністр Микола Азаров пишається правоохоронцями, що стоять на Грушевського і хоче надати їм допомогу. Про це він заявив на засіданні Уряду.

"Я насправді пишаюся, що у нас є такі воїни, і вдячний їм за самовідданий захист конституційного ладу і правопорядку. Вся країна може ними  пишатися. До речі, я бачу, що так і є. Величезну підтримку правоохоронцям зараз висловлюють люди, які пишуть на мою сторінку у «Фейсбуку», створюють спільноти на підтримку конституційного ладу в соціальних мережах. Суспільство також стаєна відсіч погромникам і терористам. Одразу скажу, що держава належно оцінить мужність своїх громадян у погонах. А постраждалі, яких, на жаль, багато, і їх сім’ї отримають абсолютно всю необхідну допомогу і підтримку. Доручаю Міністру внутрішніх справ підготувати проект рішення Уряду про надання такої допомоги з Резервного фонду. Треба ретельно все врахувати: і лікування, і реабілітацію, і компенсацію збитків постраждалим правоохоронцям, і вирішення їх житлово-побутових проблем. Терміново вносьте цей проект на наступне засідання Уряду" - заявив прем'єр.

Протистояння правоохоронців і мітингувальників на вулиці Грушевського триває з неділі, 19 січня. Перші використовують світло-шумові гранати, гумові кулі, кийки. Другі - "коктейлі Молотова", каміння і піротехніку. Вже є десятки постраждалих. Вранці з'явилася інформація і про першого загиблого.