Зниклого з лікарні Вербицького знайшли мертвим

Маша Землянська
22 січня 2014р. 19:57

Тіло, знайдене у бориспільській лісосмузі, належить Юрію Вербицькому. Про це повідомляє Радіо Свобода, яким розказала племінниця загиблого активіста. За її словами, щойно її батько – рідний брат Юрія Вербицького упізнав його тіло у морзі Борисполя.

Раніше речник головного управління МВС України у Київській області Микола Жукович повідомив Радіо Свобода, що тіло чоловіка, знайдене вранці 22 січня у лісосмузі біля села Гнідин Бориспільського району Київщини, зараз у морзі. Проводиться судово-медична експертиза для встановлення причин смерті. «Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце, насильницьких причин смерті не побачила й відправила тіло у морг для проведення судово-медичної експертизи. Але слідчими відкрито кримінальне провадження за статтею 115 частина 1 КК – «умисне вбивство», бо на одязі був знайдений скотч. Руки були не зв’язані. Це людина віком 40-45 років. Про ріст, довжину та колір волосся, колір очей, одяг я поки інформацією не володію», – сказав речник.

Юрія Вербицького викрали вночі 21-го січня з лікарні разом з громадським активістом Ігорем Луценком. Наступного дня Луценко повернувся і розказав про катування.