МВС: Водії АвтоМайдану напали на Беркут самі

Маша Землянська
23 січня 2014р. 12:37

В Міністерстві внутрішніх справ заявляють: молодики з битками - тобто активісти АвтоМайдану, вчиняли хуліганські дії, наносили удари по транспортних засобах, кидали каміння. Міліція затримала близько 20 нападників. Після нападу в одного працівника «Беркута» зламана нога. Дії зловмисників кваліфіковані як хуліганство, вчинене групою осіб та пов'язане з опором представникові влади.

 

"23 січня у Кріпосному провулку, що в м. Києві, кілька автомобілів почали переслідувати 3 автобуси з працівниками спецпідрозділу «Беркут». Правопорушники заблокували рух службового транспорту та почали вчиняти хуліганські дії. Молодики були озброєні бейсбольними битками, наносили удари по транспортним засобам, напали на правоохоронців. Слідчими розпочате кримінальне провадження за ч. 3 ст. 296 (Хуліганство, вчинене групою осіб та пов'язане з опором представникові влади) Кримінального кодексу України. Покарання за скоєння цього злочину передбачене у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років", - йдеться в повідомленні МВС. І додають фото:

 Натомість, вночі стало відомо, активістів АвтоМайдана викрадають силовики. Про це повідомляють самі водії. Технологія проста - кілька десятків Беркутівців спочатку б'є машини людям, а потім забирає водіїв, які виходять з автівок. Зокрема, в Кріпосному провулку біля Будинку офіцерів Беркут побив машини АвтоМайдану, які їх переслідували. Говорять навіть про закинуту гранату в мікроавтобус. Зокрема, в мережу виклали відео з реєстратора однієї з машин АвтоМайдану, яка вночі зазнала атаки Беркуту. Машини потрощені. За непідтвердженою інформацією, мінімум 15 людей зникло.

 

 

 


 

Теги: Київ , Грушевського , Автомайдан , Беркут