Журналіста Lenta.ru побитого випустили з міліції

Маша Землянська
23 січня 2014р. 13:32

Журналіста російського видання Lenta.ru Андрія Кисельова, затриманого, а фактично викраденого, вночі 23-го січня в центрі Києва з групою активістів, звільнили з райвідділку. Про це повідомляє сама Lenta.ru.

"Андрей Киселев рассказал, что они полтора часа простояли на коленях на снегу. Также при задержании он получил рану на брови и многочисленные ушибы. В больнице он не был. По словам Киселева, в протоколе записано, что он и находившиеся с ним активисты кидали камни и выкрикивали антиправительственные лозунги, хотя в действительности этого не было. В отношении активистов заведено дело, по которому Андрей Киселев теперь проходит в качестве свидетеля. Статья, по которой возбуждено дело, неизвестна", - йдеться в повідомленні видання.

Вночі стало відомо, активістів АвтоМайдана викрадають силовики. Про це повідомляють самі водії. Технологія проста - кілька десятків Беркутівців спочатку б'є машини людям, а потім забирає водіїв, які виходять з автівок. Зокрема, в Кріпосному провулку біля Будинку офіцерів Беркут побив машини АвтоМайдану, які їх переслідували. Говорять навіть про закинуту гранату в мікроавтобус. Зокрема, в мережу виклали відео з реєстратора однієї з машин АвтоМайдану, яка вночі зазнала атаки Беркуту. За непідтвердженною інформацією, мінімум 15 людей зникло. Натомість в МВС вже заявили: активісти АвтоМайдану самі напали на Беркут.

 

Теги: Грушевського , Київ , Автомайдан