Янукович закликав Раду провести засідання

Катерина Білоус
23 січня 2014р. 15:20

Президент України Віктор Янукович хоче розглянути ситуацію у країні на позачерговій сесії Верховної Ради. Про це глава держави сказав під час зустрічі з Головою ВР Володимиром Рибаком.

«Масові заворушення, які відбулися останнім часом, супроводжувались насиллям, кровопролиттям, підпалами. Тобто, сьогодні ситуація вимагає негайного врегулювання», - сказав президент Рибаку. «Ті переговори, які сьогодні йдуть у мене з опозицією, - це одна частина врегулювання політичної кризи. Друга частина – цю дискусію треба переводити на парламентську площадку. Пропозиції, які будуть напрацьовані і під час моїх переговорів, і під час підготовки до сесії разом із народними депутатами, - їх треба розглянути в парламенті», - зазначив Віктор Янукович. Він наголосив на необхідності продовження роботи парламенту, незважаючи на відпустку депутатів.

 «Є дуже багато питань, які треба вирішувати не на Майдані, а треба вирішувати в сесійній залі. Справді, треба, щоб опозиція і більшість зібралися і розглянули ті питання, які виникають: і відставка уряду, і ті питання, які є по тим законам, які Верховна Рада прийняла», - зазначив Рибак.

 

Теги: Київ , Президент , Рада , Рибак