Страхова "Рітейл" обіцяє платити "жертвам" тітушек

Маша Землянська
23 січня 2014р. 16:19

Страхова компанія  "Рітейл" вирішила тимчасово змінити страхові договори. Якщо раніше компанія могла не платити, якщо людина або її майно постраждали під час масових заворушень, то тепер акціонери та співробітники компанії вирішили таки здійснювати виплати.

Отже у заяві компанії йдеться: 

"Компенсація збитків під час масових заворушень!

Шановні клієнти та друзі СК "Рітейл Страхування"!

Ми хочемо повідомити вам про тимчасову зміну ваших страхових договорів. Згідно стандартних договорів КАСКО і страхування від нещасного випадку СК "Рітейл" має право не оплачувати збитки, завдані застрахованій особі або майну, якщо такий збиток нанесений під час масових заворушень.

Водночас акціонери і керівництво СК "Рітейл Страхування" розуміють всю тяжкість ситуації, яка склалася у Києві і хотіли б максимально допомогти нашим клієнтам. Тому нами було прийнято рішення відмовитися від цього права і ЗДІЙСНЮВАТИ ВИПЛАТИ НАШИМ КЛІЄНТАМ, які постраждали під час сутичок чи нападів, так званих, "тітушек", у повному обсязі.

У зв'язку з масовими демонстраціями і зіткненнями між демонстрантами і міліцією, а так само частими нападами на мирних громадян і їх майно з боку "тітушек", ми закликаємо вас бути максимально обережними. Дотримуйтесь мінімальні правила безпеки:

- Не пересувається поодинці, особливо у вечірній і нічний час доби;

- Постарайтеся не залишати автомобілі на вулицях.

Бережіть себе.

Акціонери , менеджмент і співробітники СК "Рітейл"

Теги: Київ , гроші , тітушка