ГПУ: Звільнять Грушевського-буде "м'якіше" в судах

Максим Опанасенко
24 січня 2014р. 10:45

Генеральна прокуратура опублікувала звернення, про котре, за результатами перемовин з Віктором Януковичем, у четвер заявили керівники опозиційних партій. Знайти його можна на сайті ГПУ.

Тут кажуть - за події на Грушевського затримали 71 людину, під вартою суд вирішив тримати 36 з них. Сотні осіб - в розшуку. "Чим довше продовжується протистояння, тим більше правопорушень здійснюється, тим більше кримінальних проваджень реєструється у Єдиному реєстрі досудових розслідувань, тим більше людей потрапляють до слідчих ізоляторів за грубе порушення законів" - йдеться в повідомленні.

Відтак, у ГПУ обіцяють - якщо підпали і опір правоохоронцям буде припинено, вулиця Грушевського - звільнена, то прокурори будуть клопотати перед судами про зміну запобіжного заходу на більш м'яку для вже арештованих і про міру запобіжного заходу, не пов'язану з арештом для тих, кому її ще не обрали.

Відтак, мова про амністування учасників опору не йде.

Кілька годин у четвер тривала зустріч опозиціонерів з Віктором Януковичем. Опісля, політики вийшли повідомити про результати мітингувальникам і спробували переконати їх призупинити опір. Їх освистали, натовп кричав "Ганьба". Відтак, вночі опозиціонери вирішили розширити межі ЄвроМайдану до Грушевського.

 

Теги: Євромайдан , Київ