Журналіста з Грушевського посадили на 2 місяці

Максим Опанасенко
24 січня 2014р. 11:03

Суддя Солом'янського райсуду Калініченко О.Б. вирішила, що журналіст "Прихованої правди" Антон Кудімов повинен два місяці перебувати під арештом за участь у подіях на Грушевського. Про це пише Ірма Крат у Facebook.

"Журналісту нашого телеканалу ТВ "Прихована правда" Антону Кудімову суд після довгих роздумів дав 2 місяці арешту! За, що? За те, що він пішов до беркуту з білим прапором, а ті заламали йому руки і затягнули до себе. Вони не хочуть миру, вони хочуть війни, я так розумію. Ок. Де той, хто кричав "куля в лоб"?" - пише Крат, - "Антон Кудімов саме в ту ніч працював на вул Грушевського, як коментатор прямого ефіру. До штурму справді не має ніякого відношення. Після того, як Олегу Веремієнку, його напарнику по прямій трансляції прострелив снайпер голову, він пішов до беркуту з білим прапором з проханням припинити стріляти. Беркут, затягнув його до себе, жорстоко побив і до всього цього ще й вісім років хочуть додати. А цим часом справжні бандити гуляють на свободі".

Загалом, за даними Генпрокуратури, за події на Грушевського затримали 71 людину, під вартою суд вирішив тримати 36 з них. Тут обіцяють - якщо мітингувальники припинять опір і підуть з Грушевського, то прокурори клопотатимуть перед судами про м'якіші запобіжні заходи для затриманих.


 


Video streaming by Ustream

Теги: Євромайдан , Київ