Бій на Грушевського. День шостий (фото, відео)

Максим Опанасенко
24 січня 2014р. 17:18

Бій на Грушевського. День шостий (фото, відео)

Шостий день протистояння мітингувальників і бійців внутрішніх військ та спецпідрозділів на Грушевського став вже незвично тихим і відносно спокійним. Тут не чутно вибухів світло-шумових гранат, звуків від пострілів гумострілів, не летить бруківка і "коктейлі Молотова". 

Сотні людей зводять, на перший погляд, непорушні барикади з мішків зі снігом (политих зверху водою), прибирають лід, носять автопокришки. На передовій, перед кордоном міліції, близько сотні чоловіків намагаються вести з людьми в погонах перемовини. Вони переконують силовиків перейти на сторону людей. Офіцери ж, котрі також інколи вступають в дискусію, навпаки, намагаються вмовити мітингувальників йти додому - і на вибори.

Жінки і дівчата розносять протестувальникам чай і гарячу їжу. Час від часу хтось приносить ящики з протигазами і респіраторами. І те, й інше "розлітається" вмить.

Найпопулярніша тема тут - перемовини опозиційних політиків з Віктором Януковичем, котрі почалися у четвер і, за інформацією з адміністрації президента, мають продовжитися згодом, і перемир'я. Обидва питання сприймаються скептично - нікуди йти звідси мітингувальники не збираються. Також вони регулярно перевіряють новини в Інтернеті. Радіють кожному новому повстанню в областях і історіям про "взяті" облради. 

Ось яким ми побачили шостий день протистояння:

 

 


 


 

 

 


 
 

 

Теги: революція , Автомайдан , Київ , Євромайдан , повстання