Янукович обіцяє часткову відміну "диктаторства"

Максим Опанасенко
24 січня 2014р. 18:23

Віктор Янукович обіцяє відміну деяких зі статей так званого "диктаторського закону", прийнятого Радою 16 січня на позачерговій сесії парламенту у вівторок. Про це Янукович заявив під час зустріч з представниками церков.

"Ми прийняли рішення провести позачергову сесію як кризову. І на цій сесії розглянути питання... зміни до тих законів, які були прийняті. Експерти з двох сторін від сьогодні працюють над цим питанням, працюють над змінами, знаходять спільну мову, ми спільною позицією виходимо в парламент і голосуємо. Таким чином, наші експерти відпрацюють ці питання разом з опозицією, підготують компромісні рішення, і по всіх законах, по яких є розбіжності, ми у парламенті проголосуємо зміни і знімемо це питання" - заявив Янукович.

"Диктаторський закон" нардепи прийняли без допомоги карток - підняттям рук. Він суттєво звужує права громадян на мирні зібрання, а журналістів - на свободу слова. Наприклад, закон забороняє монтувати сцену і намети під час масових заходів, їздити автоколонами більше 5 авто, передбачає покарання за наклеп тощо.

 

Теги: Київ , Янукович