Захарченко просить допомоги у світу

Маша Землянська
25 січня 2014р. 11:49

Міністр внутрішніх справ звернувся до світової спільноти. Віталій Захарченко просить іноземні держави не закривати очі на ситуацію в Україні.

"Події останніх днів у столиці України показали, що наші спроби мирно розв’язати конфлікт, не вдаючись до силового протистояння, залишаються марними.

Наші заклики не почуті, домовленості перемир’я порушуються.

У бік міліції, яка не вдається до застосування сили, адже тривають перемовини влади та опозиції, знову полетіли бруківка та “коктейліМолотова”, підпалений житловий будинок.

Радикальний депутат Олег Ляшко закликав затримувати та нападати на правоохоронців. Як наслідок, вночі одного міліціонера вбито пострілом в голову, троє правоохоронців захоплені на Майдані Незалежності. Один з них, важко поранений, в госпіталі, ще двох продовжують утримувати в будівлі Київської міської державної адміністрації.

Перемовини міліції з лідерами протестів та опозиційними депутатами, які тривали вночі, не дали результату. Вони вже не можуть вплинути на радикальні угруповання, які контролюють захоплені будівлі та влаштовують силові акції.

За оперативною інформацією, отриманою правоохоронцями, у Будинку профспілок та КМДА накопичується вогнепальна зброя.

На ці події, які вже носять характер найвищого ступеню екстремістських дій, світова спільнота не повинна затуляти очі.

Опозиційні лідери не відмежовуються від радикальних сил, але вже не в змозі їх контролювати та наражають на небезпеку громадян України", - йдеться в заяві очільника МВС.