Прокуратура: Кулі-вбивці - не міліції і військових

Маша Землянська
25 січня 2014р. 18:31

Прокуратура розказала, як розслідує вбивства трьох мітингуваьників та міліціонера у Києві. Зокрема, там впевненні: кулі не міліції і не військовх вбили людей.

"По всіх зазначених фактах зареєстровано кримінальні провадження. Прокурори-процесуальні керівники володіють повною та об’єктивною інформацією про хід розслідування, контролюють кожну слідчу дію, перевіряють усі докази, отримані в ході слідства, безпосередньо є присутніми під час розтинів тощо, - розказав начальник відділу прокуратури міста Києва Олександр Харлов. Так, за словами прокурора, результати експертних досліджень встановили, що у всіх випадках мало місце застосування вогнепальної  зброї, прилаштованої для пострілів мисливськими патронами, знаряджених картеччю та кулями. «Розслідування цих вбивств триває. Але вже на даному етапі, проведеними слідчими та процесуальними діями, у тому числі судово-балістичними експертизами, слідство повністю виключає можливість використання такої зброї спецпідрозділами органів внутрішніх справ та внутрішніх військ», - наголосив Харлов. 

Для розкриття усіх цих зухвалих злочинів органами прокуратури та міліції проводиться колосальна робота. Винні у смерті людей не залишаться безкарними.

 

Теги: Київ , смерть