Захарченко опозиції: Переходьте в інше місце

Маша Землянська
25 січня 2014р. 18:36

Міністр внутрішніх справ звернувся до лідерів опозиції. Зокрема, Віталій Захарченко заявив: полонених міліціонерів звільнили, але на Майдані залишились екстремісти. Якщо Майдан не перейде в інше місце - його відомство застосує силу.

Отже повна заява Захарченка:

"Хочу подякувати всім тим, хто долучився до звільнення двох працівників міліції, яких захопили, так звані «охоронці майдану», і утримували у будівлі КМДА. У переговорному процесі нам допомагали і мирні мітингувальники, і посли іноземних держав.

Полонені правоохоронці піддалися тортурам і зараз госпіталізовані. І це не перший випадок безчинств, які кояться у захоплених будівлях, де екстремісти б’ють і катують людей.

Я звертаюся до лідерів опозиції. Якщо ви дійсно патріоти та бажаєте зберегти нашу державу, проявіть політичну зрілість та мудрість.

Це не гра у війну. Тут реальні жертви - заживо палають міліціонери, екстремісти відстрілюють людей. Вони ховаються за спинами дітей та жінок, їм потрібний хаос.

На крові не збудувати міцну державу.

Залиште радикалів, ніхто не буде перешкоджати мирному протесту, переходьте у будь-яке інше, безпечне місце.

Я, як Міністр внутрішніх справ, гарантую вам сприяння у цьому міліції та безпеку мирних мітингувальників.

Тих, хто залишиться на Майдані та у захоплених будівлях, ми будемо вважати екстремістськими угрупуваннями. І, у разі виникнення небезпеки, та переходу радикалів до активних дій будемо вимушені застосувати силу".

Теги: Київ , міліція