ДАІшники продовжують "ізолювати" Майдан (відео)

Максим Опанасенко
26 січня 2014р. 7:11

Працівники ДАІ продовжують зупиняти габаритні авто, що прямують в напрямку Майдану Незалежності і Європейської площі. Більше того, у водіїв пробують відібрати посвідчення, відмовляючись назвати навіть причину зупинки.

Свідками такого інциденту ми стали близько 04:00 на Поштовій площі. Білий мікроавтобус рухався до Європейської. Його зупинили двоє працівників автоінспекції. За словами водія, у нього забрали посвідчення, не пояснюючи причину. На місце пригоди одразу стягнулося декілька активістів АвтоМайдану і журналістів. Додатковими силами поповнилися і ДАІшники - приїхало ще три авто. Пояснювати причину зупинки міліціонери відмовилися. Так само, як і пояснювати причину вилучення документів.

Натомість, вони активно знімали активістів на камери. Згодом вдалося з'ясувати - ДАІшники перевіряють чи не крадений автобус. База таких автомобілів чомусь опинилася в мобільному одного з інспекторів. Орієнтування він при собі не мав.


Посвідчення - колективно - вдалося відстояти. Одразу після цього автоінспектори разом заявили - машину ніхто насправді не зупиняв і вони її більше не затримують. Щоправда, поїхати бусу одразу не вдалося - ззаду його явно навмисно "притисла" патрульна машина, спереду стали троє інспекторів.

Активістам вдалося відтіснити людей в погонах. Автобус "провели" до місця призначення.

Теги: Київ , Євромайдан , ДАІ