МВС: Водії самі напали на ДАІ на Печерську

Максим Опанасенко
26 січня 2014р. 17:20

Водії-порушники разом з "групою підтримки" погрожували працівникам ДАІ у суботу ввечері на бульварі Лесі Українки. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Працівники ДАІ забезпечували безпеку дорожнього руху. Вони побачили колону з 15 автомобілів, які рухались у центральну частину міста. Нагадаємо, що згідно діючого законодавства громадяни, які керують транспортними засобами у колоні, що складається більше ніж з 5-ти транспортних засобів, без погодження умов та порядку руху, що створює перешкоду для інших учасників дорожнього руху, несутьадмінвідповідальність. Інспектори зупинили 3 автомобілі. На порушників ПДР були складені три адміністративні протоколи – один за рух у колоні, два за приховані номерні знаки. Під час оформлення матеріалів про порушення ПДР до місця події під’їхала "група підтримки" водіїв - порушників" - йдеться в повідомленні.

У міліції кажуть - всі були озброєні бітами, кийками, були в масках і бронижилетах. Водії нібито вистроїлись в шеренгу і приготували біти для активних дій проти ДАІшників. Саме через автоінспектор нібито і дістав пістолет - "для попередження". "Після цього агресивно налаштовані громадяни продовжували провокувати працівників міліції, брутально висловлюючись на їх адресу. І тільки після того, як на місце події прибув начальник ДАІ столиці Анатолій Курінний на порушників були складені адміністративні протоколи" - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у суботу ввечері ДАІ зупинило декілька машин активістів АвтоМайдану. За словами водіїв - без жодної на те підстави. В процесі з'ясування обставин автоінспектор дістав пістолет. І лише після приїзду "підтримки" з Правого сектору водіїв вдалося визволити.

Працівники ДАІ, розставлені навколо центру міста регулярно зупиняють габаритні авто і машини активістів АвтоМайдану, котрі рухаються в бік Майдану Незалежності і Європейської площі. Часто - без жодних на те підстав. Принаймні, на камеру причини зупинки інспектори називати відмовляються. Більше того, активність АвтоМайдану стає все небезпечнішою для самих активістів. Кілька днів тому невідомі молодики разом з бійцями "Беркуту" потрощили автівки автомайданівців біля лікарні на Печерську, куди ті приїхали перевіряти інформацію про арешти потерпілих на Грушевського прямо у медичному закладі. Водіїв "завантажили" у міліцейські автобуси і повезли в невідомому напрямку. Решта автомайданівців кинулися прослідковувати маршрут бусів. Знайшли їх на Кріпосному провулку, біля Маріїнського парку. Тут на активістів чекала справжня пастка - бійці спецпідрозділу, взявши авто "в коробку", почали трощити їх і витягати водіїв з салонів. Під "роздачу" потрапив навіть випадковий таксист і його пасажири. Попри наявність відео, автомайданівців арештували і вже встигли присудити частині з них по 2 місяці у СІЗО - нібито за напад на "Беркут".

 

Теги: Київ , Євромайдан , Автомайдан